Podmínky služby

led, 31 2024

Úvod

Představujeme vám Podmínky služby webového portálu Pediatrie na Seifertově, který je zaměřen na poskytování zdravotní péče a poradenství v oblasti pediatrie. Tento dokument definuje pravidla a podmínky, za kterých můžete tento web a jeho služby využívat. Prohlášení o ochraně osobních údajů a další příslušné dokumenty jsou součástí těchto Podmínek služby.

Provozovatelem a vlastníkem webu je pan Radovan Novotný, se sídlem Palackého 1258/30, 779 00 Olomouc, Česká republika, email: [email protected]. Přístupem na tento web a jeho používáním vyjadřujete souhlas s těmito Podmínkami služby a zavazujete se jim řídit.

Užití webu

Webové stránky Pediatrie na Seifertově jsou určeny všem, kdo hledají informace a služby v oblasti dětského zdraví. Informace zveřejněné na webu slouží výhradně k informačním účelům a neměly by být brány jako náhrada za profesionální lékařskou radu, diagnózu či léčbu. Uživatel by měl vždy konzultovat svého lékaře nebo jiného kvalifikovaného zdravotnického pracovníka s jakýmikoli dotazy týkajícími se zdravotního stavu dítěte či očkování.

Ochrana osobních údajů

Veškeré osobní údaje poskytnuté uživateli na webových stránkách Pediatrie na Seifertově jsou zpracovávány v souladu s platnými zákony České republiky o ochraně osobních údajů. Provozovatel se zavazuje chránit osobní údaje uživatelů a neposkytovat je třetím stranám bez jejich výslovného souhlasu.

Změny Podmínek služby

Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoli aktualizovat nebo změnit tyto Podmínky služby. Jakékoli změny vstupují v platnost okamžitě po zveřejnění na webovém portálu. Uživatelé jsou povinni pravidelně kontrolovat tyto Podmínky služby a jejich používáním webu vyjadřují souhlas s aktuální verzí dokumentu.